Кредит на 1 день

скупка золота брухту та ювелірних виробів

Скупка золота в Києві

У Вас зламалась каблучка, загубилась одна сережка, ланцюжок не підлягає ремонту, золоті прикраси залишились в спадщину від бабусі і просто Вам не подобаються, є золоті коронки чи інші вироби які ви не носите із золота? Звичайно, коли знадобились гроші, можна і в якості застави під ломбардній кредит їх надати. Але чи варто? Найвигіднішим варіантом буде продати брухт і непотрібні ювелірні вироби шляхом оформлення кредиту на 1 день без %.

Ціна скупки золота «на руки» за 1 гр.

Проба золотаЦіна за 1 гр
375 494 грн
500 658 грн
583/585 770 грн
750 985 грн
809 1065 грн
900/916 1185 грн
958 1260 грн
999 1315 грн

Навіщо продавати золото?

В Вашій скринці нагромадилось багато непридатних до носіння золотих прикрас, і ви не знаєте де продати золото в Києві?

Дорожчими і ціннішими такі вироби, скоріше за все не стануть. По суті, це брухт золота, тому при видачі кредиту і оцінювати його будуть відповідно. А ось при скупці стан і естетична цінність не відразяться на оцінці. Наші оцінювачі досліджують виріб на відсоткове співвідношення вмісту в йому золота, визначать пробу (якщо такої немає на виробі), зважить та оголосить суму, яку можуть йому видати на руки.

І замість купки мерехтливого золота, яке не одягнеш, не передаси в спадщину, можна отримати непогану суму грошей. Тут і зараз! Наша компанія, яка займається скупкою ювелірних виробів і золотого брухту, не тільки визначить пробу, кількість золота, вмісту  золота в виробі, але і максимально швидко обміняє сяючий брухт віджилих свій час брязкалець на оберемок хрустких папірців, іменованих купюрами національної валюти.

У Вас є золото? Ми допоможемо Вам здати його!

Ми зацікавлені у збільшенні клієнтської бази, тому з розумінням і трепетом ставимося до кожного, хто звернувся в наш ломбард. І запропонувавши здати золото, забезпечуємо кращі умови.

В нашій компанії проводиться купівля золота будь-якої проби:

  • радянське з 585 пробою;
  • золоті монети найвищої 999 проби. Таке золото дуже крихке і перерізається навіть ножицями;
  • заплутані ланцюжки і зламані каблучки;
  • золоті годинники, сережки, браслети і т.п.;
  • стоматологічне золото, тобті коронки. Раніше продати його було проблематично. В даний час з цим питанням можете сміливо звертатись до нас. Тим більше, що частіше за все проба коронок висока – 850. Тому і продати їх можна дорого;
  • інші золоті вироби.

sdat zoloto

Під час операції по здачі золота в Києві ви отримуєте безкоштовну експертизу своїх виробів прямо в нашому відділенні. Не приховуємо, що далеко не завжди проба на виробі відповідає дійсності. І цим користуються шахраї. Але зустрічаються і інші випадки – коли на золоті немає клейма і здається, що це дешева біжутерія. А насправді виріб має немалу цінність, але вироблений в кустарний спосіб, саме тому і не має проби. Тоді і вартість за грам висока.

В будь-якому випадку відвідавши наш ломбард ви залишитесь в виграші. Тому що, тільки ви вирішуєте, продати в Києві золото дорого, залишить для дитячих пустотливих ручок чи в надії на те, що прикраси знову ввійдуть в моду.

Звертайтесь!

Акция ломбарда для перешедших

Акция ломбарда для новых клиентов 

 

Питання або заявка


Always Right Solutions

X

Right Click

No right click