Автоломбард

кредит під заставу автомобіля від 4% в місяць

Автоломбард

Навіть найбільш фінансово незалежні люди іноді опиняються в непередбачуваній ситуації, коли потрібна певна сума грошей. Якщо Ви власник транспортного засобу і Вам терміново потрібна немала сума готівки, ми знаємо як Вам допомогти. Автоломбард -  найкращий вихід в даній ситуації. Для наших клієнтів ми пропонуємо тільки найкращі умови, низькі відсотки, конфіденційність угоди.

Оформлення кредиту під заставу автомобіля

Відмінно від звичайних банків, які будуть вимагати у Вас наявність довідки про доходи і наявність поручителя, автоломбард працює по більш простій схемі. Все, що нам потрібно від клієнта – наявність автомобіля, документів на нього і бажання клієнта як умога скоріше отримати гроші. Звернувшись до нас, Ви надаєте своє авто для оцінки, ми оголошуємо оціночну вартість, укладається договір і гроші у Вас на руках. Ось і все! Ніяких черг, зволікань, зайвих довідок, питань. Ми зацікавлені в тому, щоб кредит під заставу авто приніс Вам тільки користь, і Ви з часом повернули собі своє майно. Саме тому низька відсоткова ставка стане для Вас стимулом, а не тягарем.

Умови автоломбарду:

  • Висока сума оцінки – до 90% вартості автомобіля;

  • Низька відсоткова ставка

  • Термін кредитування – необмежений;

  • Дострокове погашення кредиту;

  • Вік від 18;

  • Ваш автомобіль зберігається на стоянці під охороною;

  • Без довідок про доходи і поручителів.

Відсоткові ставки по кредиту під заставу автомобіля змінюються в залежності від того, залишається він на нашому майданчику чи Ви продовжуєте ним користуватись, а також в залежності від того чи ви є Ви власником по техпаспорту чи по довіреності. Якщо Ви оформлюєте кредит з постановкою автомобіля на наш майданчик, то ми готові Вам запропонувати до 90% від ринкової вартості автомобіля під 4-5% власникам. Якщо ж Ви не залишаєте автомобіль на майданчику, максимальна сума кредиту  - 30%. Залишаючи автомобіль під заставу у нас, Ви можете бути спокійними – ми не здаємо його в прокат, він просто стоїть на майданчику під охороною.

avto na stoyankeВи власник і Ваш автомобіль буде зберігатись на нашій стоянці

Кредит до 90% оціночної вартості автомобіля

Відсоткова ставка по кредиту (щомісячна): 4 %auto y vasВи власник і будете користуватись своїм автомобілем

Кредит до 30% оціночної вартості автомобіля

Відсоткова ставка по кредиту (щомісячна): 7 %

 

 

 

avto po doverennostiВи власник автомобіля по довіреності

Кредит до 30% оціночної вартості автомобіля

Відсоткова ставка по кредиту (щомісячна): 6 %

 

 

Необхідні документи для оформлення кредиту:

  1. Паспорт;
  2. Ідентифікаційний код;
  3. Техпаспорт на автомобіль.

Чому вигідно взяти позику під заставу автомобіля у нас?

Працюючи на українському ринку не один рік, ми встигли зарекомендувати себе як надійний ломбард, який цінує кожного клієнта. Тільки в нас Ви маєте змогу оперативно отримати готівку під заставу автомобіля! Тільки в нас працюють професіонали, які підберуть для Вас оптимальні умови кредитування! Тільки у нас ви маєте змогу погашати кредит під заставу автомобіля достроково або частинами! Ми працюємо на чесних та прозорих умовах. Постійним клієнтам пропонуємо приємні знижки та бонуси.

Ми чекаємо на Вас!

Процедура автозалога

Акция ломбарда для перешедших

Акция ломбарда для новых клиентов 

 

Питання або заявка


Always Right Solutions

X

Right Click

No right click