Всім нам хочеться завжди і в усьому контролювати своє життя. Але іноді кардинально змінюється хід розвитку подій і виникають обставини, коли терміново потрібні гроші. І ми на ходу вигадуємо до кого звернутись. До родичів? Можна зіпсувати відносини. Банки? Занадто багато тяганини і немає гарантії можливості отримання кредиту. В такому випадку швидка фінансова допомога для Вас – це ломбард. Тут Вам прийдуть на допомогу в будні чи вихідні дні і Вам не доведеться ламати голову над тим де взяти гроші.

Ми створені для того, щоб зробити ваше життя більш комфортним, заощадивши при цьому час та сили. Якщо Ви залишаєте у нас під заставу нерухомість, авто чи ювелірні вироби, то Ви можете бути впевнені в тому, що наші запропоновані умови кращі із кращих.

Наші переваги:

  • Низька відсоткова ставка;
  • Найкращі умови позики – до 90% від ціни об’єкту застави;
  • Вигідні ціни;
  • Чесні висококваліфіковані співробітники;
  • Зручне місце розташування;
  • Для постійних клієнтів система знижок.

Чому люди обирають саме наш ломбард?

  1. Для того щоб взяти гроші під заставу Вам необхідно мати тільки паспорт (ніяких довідок про доходи).
  2. Оцінка заставного майна здійснюється в той же день нашим експертом, який оголосить Вам оціночну вартість і умови позики.
  3. Зберігати у нас свої речі безпечно та конфіденційно.

Надійність існування нашого ломбарду в Києві підтверджується багаторічним досвідом роботи, вигідними умовами співпраці і великою кількістю задоволених клієнтів. Якщо Ви шукаєте союзника для вирішення фінансових проблем – наш ломбард до Ваших послуг. Тут нікого не цікавить Ваша кредитна історія, тут не вимагають додаткових документів. Ми зацікавлені в тому, щоб вигідні і безпечні позики допомогли Вам вирішити непередбачувану ситуацію.

Пам’ятайте, що фінансові труднощі – явище тимчасове, тому краще їх вирішувати з нами!

Ломбард ARS

Акция ломбарда для перешедших

Акция ломбарда для новых клиентов 

 

Питання або заявка


Always Right Solutions

X

Right Click

No right click